Romana Dzurendová

Jmenuji se Romana Voženílková a jóga si mě našla. Totiž k józe mě přivedl úraz na lyžích v roce 2001, od té doby se jí věnuji a stala se mou součástí. Zjistila jsem, že jóga je cestou k sobě, cestou ke štěstí.

Jsem instruktorkou Zdravé jógy se zaměřením na zdravotní aspekty jógy. Ve svých lekcích pro dospělé propojuji tradiční techniky Iyengar-jogy se Spirální jógou. Cvičím jógu a všímavost i se seniory, dojíždím za nimi do Domova seniorů v Úvalech a do Domu s pečovatelskou službou v Dubči. Jsem velmi nadšená účinky Hormonální jógové terapie pro ženy, jejíž jsem lektorkou, certifikovanou a vedenou přímo od zakladatelky HJT Dinah Rodrigues. Také jsem lektorkou dětské jógy s  předškoláky od České asociace dětské jógy a lektorkou Malé Jógy v projektu FN Motol. Nabízím také možnost office jógy přímo ve firmách, dále privátních lekcí, které jsou založeny na individuálním přístupu ke klientovi. Dalším doplněním a propojováním nejen těla, ale mysli je pro mě přístup metody Access Bars, která působí na člověka velmi komplexně a spouští nové životní nastavení s tím, že život můžeme opravdu prožít v lehkosti, radosti a slávě.

…jóga je pro mě zdraví, pohyb i klid, hra i soustředění, fantazie, jasnost, zábava, radost, krása, půvab, kouzlo, zdraví, dýchání, rozptýlení, láska, oddanost, blaho, poznání, moudrost, vědomí, respektování, soucit, sebepoznání, pravdivost, pohoda, napětí i uvolnění… JÓGA JE PROSTĚ ŽIVOT!

Přihlášky:
Tel. +420 737 215 611, info.romiyoga@gmail.com, www.romiyoga.cz