ŠKOLA PÁNEVNÍHO DNA I. (základní kurz)

„Je velmi důležité, jaký vztah má žena sama k sobě“…

ŠKOLA PÁNEVNÍHO DNA I. (základní kurz)

Metoda 3×3 akreditovaná MŠMT sobota 19.10. 2019 9:00-17:00
BIOREZONA s.r.o. Slavětínská 1140, Praha 9- Klánovice

Alena Stellnerová www.panvicky.webnode.cz Akreditovaná lektorka školy pánevního dna www.skolapanevnihodna.cz

Bolí Vás kostrč či bedra? Máte gynekologické výtoky? Hrozí Vám prolaps dělohy? Cítíte únavu, strachy či vztek? Od porodu se necítíte v kondici? Chystáte se otěhotnět? Blíží se menopauza? Trpíte inkontinencí? Cítíte napětí v pánevní oblasti? Máte potíže se sexualitou? Nevíte, zda pánevní dno relaxovat nebo posilovat? Cvičíte podle brožurek, ale bez úspěchu?

Možná nevíte, že pokud intenzivně posilujete břišní svaly, může to mít negativní dopad na svaly pánevního dna.

Právě pro vás je připraven praktický kurz, na kterém se naučíte, jak posilovat a uvolňovat jednotlivé svalové vrstvy, aby fungovaly jako jeden harmonický celek. Během teorie se dozvíte, jak a proč cvičit, jaké jsou příčiny a následky poklesu pánevního dna. Dozvíte se, jak se zbavit inkontinence, která se může objevit právě po porodu nebo ve vyšším věku. Naučíte se úlevové a relaxační pozice. Dále do hloubky rozvineme dech a objevíme jeho skrytý potenciál. Metoda 3×3 pracuje ve třech patrech (chodidlo, pánev, krk) a ve třech rovinách (tělesná, psychosomatická/emoční a energetická).

Po kurzu bude vaše pánevní dno pružné a funkční. Dovolte svému pánevnímu dnu, aby opět rozkvetlo….

Nastávající maminky se mohou zúčastnit pouze v druhém trimestru. Kurz je určen pro všechny ženy od 18 let. Jemné cvičení s individuálním přístupem.

S sebou: chuť se učit, pohodlné oblečení, lehčí deku na přikrytí. Cvičí se v ponožkách.
Přihlašování: a.stellnerova@centrum.cz, mob. 777 299 272.

Cena: 2 300 Kč. Sleva pro seniorky, ženy na mateřské dovolené a studentky 500 Kč. V případě opakování kurzu je cena 999,- Kč Uzávěrka přihlášek 10.10.2019. Platba předem na účet.