Datum

Dub 06 2023
Expired!

Čas

18:00 - 19:30

Čchi-Kung 18:00-19:30 / Ivana Burešová

Čchi-kung je ideální cvičení pro každého, bez rozdílu věku, kdo si chce zlepšit zdraví, posílit kondici a uklidnit mysl. Je to ucelený systém jednoduchých pozic a nenáročných technik. V kurzu se budeme věnovat stylu „Orel v hnízdě“, který sestavil mistr Sifu Ješe Gyatso pro všechny, kteří jsou pod tlakem moderního života.

Všeobecně se říká, že čchi-kung „dobíjí baterky“. A je to skutečně tak.
– vede k efektivnímu zacházení s životní energií v běžném životě
– pomáhá rozpustit různé energetické a fyzické bloky v organismu, což vede k uvolnění, větší aktivitě a lepší fyzické kondici.
– vede k hlubokému zklidnění a uvolnění, z toho plynoucí duševní vyrovnanosti a nadhledu. Jednoduše s čchi-kungem jsme v pohodě a lépe odoláváme stresu.
– čchi-kung je cesta k objevení vnitřního potenciálu, ke zdroji vnitřní síly, důvěry v sebe sama a své schopnosti. Je pomocným lékem na běžné problémy a neduhy moderního života.

A co více, čchi-kung je skvělý v tom, že nestaví žádná omezení. Cvičit je možné v každém věku a fyzické kondici. Je možné ho přizpůsobit potřebám zdravotního stavu a je možné si ho vždy užít.
Cvičením získáme více vitality, chuti do života a spokojenou mysl. Více aktivním životem pomáhá čchi-kung zpomalit stárnutí a vede k větší radosti a spokojenosti.
————————————————————————————-
Ke cvičení není potřeba žádné speciální vybavení.
– Stačí pohodlný, spíše volný oděv
– lehká obuv se stabilní podrážkou, nebo pevné sandály
————————————————————————————-

Přihlášky:
Tel. +420 724 334 294,  iborelvhnizde@gmail.com

Událost je ukončena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *